Penzióny

Penzióny

Penzión Anima

Penzión Anima sa nachádza oblasti Medvedia Hora na jedne z najkrajších pláži na Zemplínskej šírave. Vzdialenosť od vody delí penzión iba 15 metrov v prekrásnej scenérií Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu.
Čítať ďalej...

Penzión Stefanie

Penzión Stefanie sa nachádza v obci Vinné 2 kilometre od Zemplínskej šíravy. Penzión ponúka v 6 útulných izbách a 1 apartmáne. Každá izba je vybavená televíznym prijímačom, toaletou a sprchovým kútom. Klimatizovaná reštaurácia ponúka denné menu domácej aj európskej kuchyne. Pre nabranie nových síl môžte využiť parnej / infra či fínsku saunu.

Čítať ďalej...

Penzión Lucus

Penzión Lucus sa nachádza pri Vinianskom jazere a 2 km od rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava. Hotel ponúka svojím návštevníkom reštauráciu zariadenú v indickom štýle. Izby sú vybavené satelitnou TV , balkónom. Kúpeľňa je zariadená sprchovacím kútom a toaletou.

Čítať ďalej...

Penzión Juliana

Penzión Juliana sa nachádza v oblasti Kamenec zhruba 500m od Zemplínskej Šíravy. Penzión Juliana ponúka služby ubytovania, stravovania, ale aj oddychu a športu.Penzión je vybavený 2 a 3 posteľových podkrovných izbách a apartmánoch.Samozrejmosťou je dostupnost wifi internetu.

Čítať ďalej...

Penzion Family

Penzion Family najdete v oblasti Klokočov - Zemplínská šírava a 12 minut jazdy autom z Michalovciec.Penzión disponuje reštauraciou s terasou, kde sa podavaju zemplínské regionálné špeciality. Samozrejmosťou je sauna, zahrada s grilom a sezónny bazén. V celom areálu je k dispozicií Wi-Fi zdarma.

Čítať ďalej...

Penzión Prameň

Penzión Prameň sa nachádza v tesnej blízkosti Vinianskeho Jazera, 10km od okresného mesta Michalovce a 70km od krajského mesta Košice. Ubytovanie ponúkame v troch dvojizbových apartmánoch (č.i. 11,13,15). Spálňa aj z obývacia izba majú spoločný balkón s prekrásnym výhľadom na Vinianske jazero.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Odoberať novinky

Prihlásenie

fb iconLog in with Facebook
Registrácia