Hotely

Hotely

Hotel Eurobus

Hotel Eurobus sa nachádza v stredisku Medvedia hora. Je situovaný v nádhernej prírode a v tesnej blízkosti vody v centre oblasti Zemplínska šírava. Hotel poskytuje vysoký štandard pohodlného ubytovania v pekných izbách so sprchovacím kútom, toaletami a televízorom.

Čítať ďalej...

Hotel Vinnay

Hotel Vinnay sa nachádza v blízkosti Vinianskeho jazera a 2 km od rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava.Hotel ponúka svojím návštevníkom priestranné izby s TV. samozrejmosťou je plne vybavená kúpeľňa s toaletou. Hotel vyniká svojou vybavenosťou wellness služieb ako vírivka, fínsku sauna, parná saunu a masážne sprchy.Poskytuje taktiež masáže, bowlingové dráhy a bezplatné súkromné parkovisko.

Čítať ďalej...

Hotel Granit

Hotel Granit sa nachádza v stredisku Medvedia hora na Zemplínskej šírave. Hotel celoročne ponúka ubytovacie a wellness služby.Vďaka svojmu umiestneniu pnúka krásny výhľad na Zemplínsku šíravu.Súčasťou hotela je tenisové kurty, volejbalové ihriská, miniaturgolf, krytý plavecký bazén, posilňovňa, saunu, vodoliečba, elektroliečba.Samozrejmosťou je hotelová reštaurácia, kde si môžete pochutnať na tradičných slovenských jedlách a gazdovských špecialitách.

Čítať ďalej...

Hotel Merkúr

Hotel MERKUR sa nachádza v centre rekreačnej oblasti Medvedia hora a približne 150 m od vodnej nádrže Zemplínska Šírava. Takto má návštevník krásny výhľad na Zemplínsku šíravu.Súčasťou hotela je tenisový kurt, univerzálne ihrisko a parkovisko.Samozrejmosťou je hotelová reštaurácia s podávaním rôznych miestnych špecialít.

Čítať ďalej...

La Rosa

La Rosa ponúka ubytovacie a stravovacie služby v areálu Vinianskeho jazera.Ponúkame príjemné prostredie a rodinnú atmosféru. K dispozícii je aj terasa s výhľadom na Vinianske jazero. Priľahlý pozemok je možné využiť na plážový volejbal, alebo plážový futbal. Samozrejmosťou su jedla rýchleho občerstvenia.

Čítať ďalej...

Hotel Glamour

Hotel Glamour sa nachádza blízko priehrady Zemplínska Šírava v středisku Kaluža. Ponúka štylovo zariadené ubytovanie, reštauraciu a bar. Samozrejmosťou je Wi-Fi pripojenie a taktiež kabelové připojenie k internetu a to zdarma.

Čítať ďalej...

Hotel Felicia

Hotel Felícia je situovaný v rekreačnej oblasti Kaluža.Vzdialenosť od Zemplínskej šíravy je okolo 200 m. V tejto rekreačnej oblasti sa nachádza viacero bazénov, množstvo občerstvení a atrakcií pre deti a dospelých.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Odoberať novinky

Prihlásenie

fb iconLog in with Facebook
Registrácia