Novinky

Thermalpark Šírava - otvorenie

Ak patríte aj vy medzi ľudí, ktorí uprednostňujú dovolenku na Slovensku pred tou v zahraničí (najmä kvôli finančným možnostiam), tak by ste rozhodne mali pouvažovať nad návštevou východného Slovenska, ktoré naozaj má čo rekreantom ponúknuť. Okrem krásnej prírody a historických miest sa tu v posledných rokoch rozvíjajú nové možnosti pre dovolenkárov ako je tomu práve na Zemplínskej Šírave, kde za dva roky vznikol na brehoch priehrady nádherný relaxačný komplex Thermalpark Šírava. 

Tento „vodný svet“ je doslova unikátom východného Slovenska, keď je to vôbec jediný akvapark v Košickom kraji. Nachádza sa v obci Kaluža a jeho slávnostné otvorenie je na pláne 15. júna o 10:00! Pre verejnosť sú pripravené vystúpenia popredných slovenských spevákov a taktiež množstvo atrakcií. Vstup do samotného Thermalparku Šírava je v prvú nedeľu a v pondelok pre deti do 12 rokov úplne zadarmo a dospelí na 3 hodiny zaplatia len 4,5 eura. A čo na Vás čaká v samotnom areáli? Pripravené sú štyri bazény, ktoré sú rozdelené podľa vašej „chuti“ - masážny, vlnový, relaxačný a samozrejme detský. Všetky bazény sú najvyššej kvality v nerezovej oceli. 

Ak plánujete stráviť na Šírave viac dní určite uvítate možnosť ubytovania v okolí, kde sa nachádzajú chatové oblasti a cenové relácie sú v rôznych kategóriach, takže určite budú vyhovovať každému. V budúcnosti je na pláne dokončenie projektu a v Thermalparku Šírava by mali pribudnúť wellness služby, rôzne typy sáun (fínska, infra, bio, parná) a taktiež ľadopád, vodné postele a mnoho iného. Takže nezabudnite – 15. júna sú Vám o 10:00 brány v akvaparku otvorené!

Pre písanie komentárov sa prihláste

Odoberať novinky

Prihlásenie

fb iconLog in with Facebook
Registrácia